Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Opeth TR, Facebook Grup Sekmesi ve Nevermore TR Kardeş Site Bağlantısı !

YazarMesaj
ShadowMan
Yeni Üye
Yeni Üye
ShadowMan

Opeth TR, Facebook Grup Sekmesi ve Nevermore TR Kardeş Site Bağlantısı ! Empty
MesajKonu: Opeth TR, Facebook Grup Sekmesi ve Nevermore TR Kardeş Site Bağlantısı !   Opeth TR, Facebook Grup Sekmesi ve Nevermore TR Kardeş Site Bağlantısı ! I_icon_minitimeCuma Ekim 07, 2011 7:13 am

Herkese selamlar ! Adım Can Pahalı, Sitenizi henüz yeni gördüm, hemen üye oldum ve kafamdaki birkaç projeyi bura ile bağdaştırmak istiyorum.

1- Sitenizi OPETH hakkında ayrıntılı bir araştırma yaparken gördüm, OPETH TÜRKİYE'nin Facebook Sayfasını açtığım sırada karşılaştım. İlk sormak istediğim şey şudur ki, sitesiniz ADRESİNİ Facebook sayfasında bağlantı olarak verebilirmiyim ? Yani Facebook'da ki Opeth Tr isimli grubun internet sitesi burası olacak...

2- Yakın bir süre zarfı içerisinde açmayı düşündüğüm Nevermore Türkiye İnternet Sitesi ile OPETH'i Kardeş Site ilan etmek isterim. Eminim ki içlerinizden Nevermore'u babası gibi tanıyan vardır. Ayrıyetten sahibi olduğum Nevermore TR Grubundan sitenize destek vermek, Opeth TR ve ileride kurulacak olan www .nevermoretr .com .tr isimli sitemizden birbirimize destek çıkalım derim.

Unutmayalım kardeşlerim, birlikten kuvvet doğar. En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum, metal ile kalın; Saygılar.

http://www.silenthilltr.org/

Opeth TR, Facebook Grup Sekmesi ve Nevermore TR Kardeş Site Bağlantısı !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Opeth grup üyesinden kiminle tanışmak isterdiniz
» Opeth – Opeth In Live Concert At The Royal Albert Hall MP3 olarak yayında !!!
» Nevermore Biyografi
» Sizi en çok etkileyen grup
» Death(grup) biyografi