Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI...

2 posters
YazarMesaj
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI... Empty
MesajKonu: Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI...   Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI... I_icon_minitimeC.tesi Haz. 19, 2010 6:05 pm

Bundan ikibuçuk yıl önce fiziksel hareketlerimde farkettiğim bazı rahatsızlıklar sebebiyle doktora gittim. Yapılan tetkikler sonucu MS (Multiple Sklerosis) teşhisi konuldu. MS doğası gereği, zaman zaman geçirilen ataklarla, kişiden kişiye değişen bir seyir izler. Bende rastlanan türü agresif olmadığı için şanslıyım.

Şimdiye kadar Pentagram'la çalışmalarımı aksatmadan sürdürdüm. Ancak grup olmak birlikte hareket etmeyi gerektirir. Rahatsızlığım nadiren de olsa bunu engellemekte.

Bu sebeple, Pentagram'a ve dinleyicilerine olan saygımdan ötürü, gruptan ayrılmanın en doğrusu olduğuna karar verdim ve grup arkadaşlarımla da kararımı bir süre önce paylaştım.

Yönünü kendim çizebileceğim, kararları kendim alabileceğim bir oluşum içine girdim ve ilk olarak "Murat İlkan Akustik" projesini oluşturdum. Bu projeyle ilgili gelişmeleri www.muratilkan.com ve Facebook’taki Murat Ilkan - Official Page'den takip edebilirsiniz.
25 Haziran 2010 tarihinde İnönü Stadyumu'nda gerçekleşecek olan Sonisphere Festivali'nde Pentagram'la son kez sahne alacağım.

Sonuç olarak hastalığım, şarkı söylememi engelleyen bir rahatsızlık değil. Sadece şartlar ve etkinlik tarihihleri gibi ayrıntıların bana göre şekil alacağı yeni bir oluşumda müzik yaşamıma devam edeceğim.

MURAT İLKAN
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI...   Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI... I_icon_minitimePtsi Haz. 21, 2010 2:25 am

çok üzücü ya Sad ogün gelicek diolar ama gelsede murat ilkan gibi olamaz gibi geliyo Sad belki alıştığım için böyle...:\ ama şu anda öncelik kimin geleceği değil murat ilkanın sağlığı umarım en yakın zamanda sağlığına kavuşur kendini özletmez ..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI...   Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI... I_icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 2:29 am

multiple skleroz gibi bi hastalığa yakalanması gerçekten çok üzücü,bu hastalığın çaresi yok ama umarım hafifler,müzik hayatı komple bitmez...

Murat İLKAN(PENTAGRAM VOKAL) FANLARA VEDA YAZISI...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PENTAGRAM Biyografi
» En İyi Brutal Vokal
» Pentagram'da Ayrılık
» Scorpions Grubu Sevenlerine Veda Etti
» 9 Kasım 1953...Atamıza Ikinci Veda..