Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)

3 posters
YazarMesaj
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Metal türleri en iyi böyle anlatılır :) Empty
MesajKonu: Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)   Metal türleri en iyi böyle anlatılır :) I_icon_minitimePerş. Nis. 29, 2010 12:18 pm

Death Metal : "sabah uyandım annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. Mutluyum huzurluyum... "

Thrash Metal: "sabah uyandım annemle babam toksik atıklarla canavara dönüşmüşlerdi, önce onları doğradım, sonra girip kapitalist bakkala toksik atık döktüm, doğramaya gerek kalmadı. Hala huzursuzum... "

Doom Metal : "sabah düşümde annemi doğradım, babamı doğradım, bakkala gittim bakkalı doğradım. bu yüzden bunalımdayım"

Gothic Metal : "sabah uyandım ne göreyim annem doğranmış, babam doğranmış, bakkala gittim o da doğranmış bu yüzden şüpheliyim, karamsarım.."

Black Metal : "sabah uyanamadım. hala uyuyorum umarım annem, babam, bakkal doğranmıştır. bu yüzden zevk alırım "

Heavy Metal : "sabah uyandım annemi, babamı, bakkalı kesmişler... Kimin umurunda ben Maiden dinleyip biramı içerim... uyku mu? salla annem mi? amaan, babam mı? hiç sevmezdim. bakkal mı? dükkanını da soymuşlar mı? "

Power Metal : "uyanmaz olaydım, annemi doğramışlar, babamı doğramışlar, tavernayı dağıtmışlar, bu yüzden kını kılıcı alıp öç almaya gideyim... "

Grindcore : "beorghborghbeeeeorghorghoerherrbog boggrehoooorroooo. bu yuzden boooorghooogr "

Progressive Metal : "sabah uyandım annem ağlıyor, babam aldatmış. bakkala gittim meğer gerçek babammış. akşam uyandım hepsi rüyaymış, ama artık daha olgunum "
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)   Metal türleri en iyi böyle anlatılır :) I_icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 12:15 pm

işte progressive xD işte gothic xD hpsi çok doğru olmuş ya xD
METAL15
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
METAL15

MesajKonu: Geri: Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)   Metal türleri en iyi böyle anlatılır :) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 4:35 am

Heavy ile Black kopmalık olmuş Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)   Metal türleri en iyi böyle anlatılır :) I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 4:40 am

Very Happy Very Happy gerçekten süper anlatılmış

Metal türleri en iyi böyle anlatılır :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Heavy Metal ve alt türleri
» En İyi 30 Metal Gitaristi
» En İyi 30 Metal Vokalisti
» metal terimleri
» Endüstriyel Metal