Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Nefes : Vatan Sağolsun

3 posters
YazarMesaj
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Nefes : Vatan Sağolsun Empty
MesajKonu: Nefes : Vatan Sağolsun   Nefes : Vatan Sağolsun I_icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 1:29 pm

Nefes : Vatan Sağolsun Thumb_289383550
Nefes : Vatan Sağolsun,

2365 metre yükseklikteki Karabal Jandarma Karakolu’nu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki kırk askerin hikayesidir.

Büyük çaplı bir sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolu’nun önemi daha da artmıştır.

Çünkü operasyona katılan birliklerin haberleşmesi artık bu röle istasyonu ile sağlanacaktır.

Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki Komando Tugayı’nda görevli Yüzbaşı ve emrindeki askerler, tipi ve karla mücadele ederek intikalin ardından karakola ulaşırlar.

Karakol’da bulunan Jandarma askerleri ile birlikte geçirdikleri günlerde acıyı, sevinci ve hasreti paylaşırlar; son güne kadar karakolu ve telsizi koruma görevlerini yerine getirmek için mücadele ederler.

Yönetmen:
Levent Semerci

Yapımcı:
Murat Akdilek
Levent Semerci

Senaryo:
Levent Sümerci
Mehmet İlker Altınay
Hakan Evrensel

Müzik:
Fırat Yükselir

Süre:
127 dakika

Dağıtımcı:
MEDYAVİZYON

Gösterim Tarihi:
16 Ekim 2009

Avrupa Vizyon Tarihi:
22 Ekim 2009

Filmin Web Sitesi:
http://www.nefesfilm.com/
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

MesajKonu: Geri: Nefes : Vatan Sağolsun   Nefes : Vatan Sağolsun I_icon_minitimePerş. Ara. 03, 2009 6:44 am

harika bir film herkese tavsiye ediyorum gittim izledim helak oldum resmen çok gerçekçi ve günümüzle bağdaştığı için herkesin izlemi gerekir (bence)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Nefes : Vatan Sağolsun   Nefes : Vatan Sağolsun I_icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 11:15 am

milletimiz zorluk neymiş görsün ne diyim artık
.BURAK.
Yeni Üye
Yeni Üye
.BURAK.

MesajKonu: Geri: Nefes : Vatan Sağolsun   Nefes : Vatan Sağolsun I_icon_minitimeSalı Ara. 22, 2009 10:54 am

bnde gittim valla çok gls bi filmdi sinemalardn kaltı artık ama dvd'leri var isteyn gidip alablr ...

Nefes : Vatan Sağolsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nazım Hikmet vatan hainliğine devam ediyor hala !