Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı

4 posters
YazarMesaj
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı Empty
MesajKonu: Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 7:55 am

Bildiğimiz gibi rock grupların tarzı genelde aynıdır. Slipknot bana göre çok güzel bir grup ama bildiğimiz gibi satanist. Tokio hotel satanist değil ama ataist , marilyn mansoon satanist yani burda şunu demek istiyorum mesela ben bu grupları dinlediğim için , tarzım yüzünden insanlar sanki bende satanistmişim gibi konuşuyorlar ve ben bundan çok rahatsız oluyorum sonuçta biz sadece onları dinliyor
dinliyoruz ve hayranız ötesi yok ben onlar gibi satanist olmak istemem açıkcası .. Ama olmak isteyen de var tabi yani onlarada saygı duyuyoruz Smile ALAYINA İSYAN .... Twisted Evil
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimePtsi Kas. 09, 2009 7:59 am

evet haklısın mesela bi çok kişinin ailesi böle düşünüyor benim ailemde içinde tabiki Smile ama bu zevke bağlı bişi biz sadece onların müziklerini dinliyoruz ve seviyoruz illahaki onların dinlerine tapmamız gerekmez yada onlar gibi yaşamak istemeyiz ama bir çok insan bunu çok çok yalnış algılıyor çok çok haklısın paylaşımın için teşekkür ederiz...
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
cagdas
Üye
Üye

MesajKonu: rocl grubu dinleyenlere bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 3:05 pm

Evet bende katılıyorum size.Bende bu bahsettiğiniz gurupları ve daha bir çoğunu dinliyorum.Bir çok insan özellikle türkler rock müzik dinleyenlere satanist gözüyle bakıyor.Oysa yabancı ülkelerde herkes rahatlıkla metal,rock müzik dinliyo ve kimse yanlış yorumlamıyo.Aslında böyle düşünülmesinde de bir bakımdan haklılar.Çünkü nedense türkiyede eroyin esrar gibi madde satımını genelde metal ve rock çalınan ortamlarda gerçeklerştiriyorlar.Metal dinleyenler kendilerinden geçip ona buna saldırıyor.Buda metalin adını kirletiyor
Opethian
Admin
Admin
Opethian

MesajKonu: Geri: Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 3:19 pm

Diğer ülkelerde bunları rahatlıkla dinleyebiliyorlar evet çok doğru birde üstelik bizim kendi kültürümüzde olan bir müzik olmadığı için sadece bir gürültü olarak karşılanıyor ama bu yapılan araştırmalarda öle gözükmüyor metal müzik dinleyen kişilerde kulak duyuları netleşiyor die duydum bilmem nekadar doğru ama gerçektende öle siyah giyinmekle satanist olunmuyorki ama bir çok kişiler hep öyle düşünüyor pis müzik baş ağrıtıcı müzik diye hep bi köşeye atılıyor bu tarzlar asi tarz müzik diyorlar zaten gençler yani biz kendimizi arayış içinde olduğumuz için böle şeyler içindeyiz bence her müzik dinlenmeli sadece metal değil tabiki ama METAL BİR ÖZENTİ MÜZİĞİ DEĞİLDİR...
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 10:23 am

En azından biz bayık bayık şarkılar dinleyip ağlayanlardan;yada seni öptüm,yuttum tarzında gıcık şarkıları dinleyip coşanlardan değiliz.Rock ve metal müzik biraz gürültülü ama hepsi çok anlamlı sözler içerir.Genelde isyan ve nefret vardır(dünyanın haline,insanların haline vs.).Ama diğer insanların dinleyebileceği türde olanları da var.Ben bu konuda önyargılı olan çok iyi 2 arkadaşıma dinlettim ve çok sevdiler.Bu konuda önyargının ortadan kaldırılması lazım!!Hem ben din,dil,ırk ayrımı yapılmasına karşıyım zaten o da beni ilgilendirmez bu herkesin farklı düşüncesi...Klasik bir sözle bitiriyorum:Zevkler ve renkler tartışılmaz Very Happy Bizim zevkimiz buysada başkasına neymiş ki...Hıh tongue Razz
Evet ayrıca siyah giymekle satanistlik olmaz böyle diyenlere GülGeç yapıyorum artık.Önce satanistlik neymiş onu öğrensinler:P
kespır
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı   Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı I_icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:09 am

bir çok kişiye göre sadece bağıran insanlar bu müziği yapanlar bu mzüikte gördükleri bundan ibaret.ama olsun herkesin dinlememesi daha iyi popüler müzik denen şeyden farklı oluyor böylece daha değerli hale geliyor

Rock grupları dinleyenlere insanların bakış açısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Burçların grupları ve özellikleri
» Deicide Konserinin Ön Grupları Açıklandı
» Hangi grupları dinlersiniz ve sizce dinlediklerinizden hangisi en iyi?
» W.A.S.P. Rock Tatili Foça'da
» Türkiye'de Punk Rock