Opeth Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Opeth fanlarının bulabileceği en geniş bilgi ve eğlence forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?

+6
tlgakara1903
Bodies
mat_rock
hımania
Opethian
߀rNæ
10 posters
YazarMesaj
߀rNæ
Aktif Üye
Aktif Üye
߀rNæ

Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? Empty
MesajKonu: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:25 am

Yeni bir sevgili yaptınız kendinize herşey iyi güzel 1 hafta oldu çıkalı o gün okul çıkışı arkadaşlarınız siz ve manitanız cafeye gitceksiniz.Okuldan çıktınız beklediniz sevgiliniz geldi sizin arkadaşlarınızda yanınızda size şöyle dedi;
- Benim işim var gelmiyorum siz niye neden diye sorarken o işim var dedi ve arkasına bile bakmadan gitti evet ne yapardınız ben olsam o gün cafeye giderdim sonrada eve gelince onu msneden terkederdim şahsen böyle yaptım Very Happy
Opethian
Admin
Admin
Opethian

Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? Empty
MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:35 am

valla iyi güzel yapmışın ilk buluşmada ekseydi bende öle yapardım yani sonuçta okadar beklemişsin gelmiş sonra işim var demiş madem başta işim var diye neden söylemiyoki yada o buluşmak isterse ikinci buluşmada bende onu ekerdim Very Happy
https://opeth-fan.yetkin-forum.com
hımania
Üye
Üye
hımania

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 02, 2010 5:40 am

ciddi ciddi umrumda olmazdı ne hali warsa görsn derdm xD işim gücüm yok bide onlamı uğraşcam ben o benle uğraşsın XD
mat_rock
Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
mat_rock

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 1:36 am

ben arkadaşlara havale ederdim vala bakalım onlarıda ekebilir mi xD aslında sadece ilk buluşmada değil kaçıncı olursa olsun ekmemek gerek xD
Bodies
Yeni Üye
Yeni Üye
Bodies

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimePtsi Ocak 04, 2010 2:07 pm

Cıkarları ıcın cıkıyo diye düşünürüm tekmeyi basarım Very Happy
Yada buna benzer bırseyi bende ona yaaparım. Yasadım cunki.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeSalı Ocak 05, 2010 11:22 am

kesinlikle terkederdim.madem her şey hazır,mulaka boş bi günüdür.ama eğer ekerse de mutlaka bi işler karıştırmaya başlamıştır,böylelerinden de hayır beklenmez zaten tongue Razz
tlgakara1903
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeCuma Ocak 08, 2010 8:52 am

ayrılırdım Smile
chester_rocker
Üye
Üye
chester_rocker

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeÇarş. Ocak 13, 2010 9:30 am

ağzını burnunu dağatırım.sulu götürür susuz getiririm =D
deluxrydr
Yeni Üye
Yeni Üye
deluxrydr

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimeC.tesi Ocak 30, 2010 12:05 pm

6 aydır tavlamaya çalışıyorum kızı bir hafta daha beklerdim Very Happy
BuRcu
Üye
Üye
BuRcu

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimePtsi Şub. 01, 2010 4:34 am

Sorun deiL işi çıkmış oLabiLir qerçekten Smile İnanmak qerekir ßnce Smile
Matmazella*
Hızlı Üye
Hızlı Üye
Matmazella*

MesajKonu: Geri: Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?   Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ? I_icon_minitimePtsi Şub. 08, 2010 8:24 am

Eğer beni gerçekten işi olduğuna inandırdıysa..Anlayışla karsılardım..
Eğer inandıramadıysa..takip ederdim ,sıkıstırırdım..nasılsa öğrenicem
Very Happy

Sevgilinizle ilk buluşmanız beklediniz geldi ve işim var gelmiyorum dedi ne yapardınız ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arenas'a ceza geldi !
» Sonisphere Ana Sahne İsim Değişikliği